Liczba produktów: 7
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Wi-Fi: nie
Brinno ASP1000-P Solar Power Kit to panel słoneczny i akumulator, który umożliwia stałe zasilanie kamer budowlanych BCC2000 i BCC2000 Plus. Dzięki wysokiemu poziomowi konwersji i mocy 10 W zapewnia łatwy dostęp do darmowej, niewyczerpywalnej i ekologicznej energii słonecznej. Panel spełnia normy odporności IP65.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Ekran LCD: nie
  • Rozdzielczość wideo: Full HD
Brinno BCC2000Plus Construction Camera Bundle Brinno BCC2000 to zestaw, który powstał z myślą o ukazaniu wszystkich etapów budowy. Dzięki niemu na filmie poklatkowym możesz pokazać kilkanaście miesięcy budowy. W zestawie znajdziesz kamerę, solidne mocowanie, obudowę i inne akcesoria. Wersja kamery Plus oferuje m.in. możliwość obsługi kamery bez konieczności korzystania z drabiny.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kamera Brinno BCC100 powstała z myślą o ukazaniu wszystkich etapów budowy. Dzięki niej na filmie poklatkowym możesz pokazać kilkanaście miesięcy budowy. To umożliwia zaprezentowanie przebiegu realizacji inwestycji w ciekawy i przystępny sposób. Kamera zapewnia łatwy i sprawny sposób realizacji filmów time lapse.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Twórz time lapse w nowy sposób. Kamera Brinno jest prosta w obsłudze, wytrzymała, solidna i niezwykle wydajna. TLC-2020 została wyposażona w zaawansowaną technologię Brinno i charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością baterii. Jest to sprzęt, który  spełni oczekiwania profesjonalistów pracujących w technice filmów poklatkowych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Wi-Fi: nie
  • Ekran LCD: nie
  • Rozdzielczość wideo: Full HD
  • Obsługa kart pamięci: microSD
Brinno TLC2020 Time Lapse Camera Mount Bundle obejmuje kamerę poklatkową, wodoodporną obudowę ATH1000 i mocowanie ścienne AWM100. Kamera rejestruje obrazy HDR i FHD, a także umożliwia łatwe uzyskanie filmów poklatkowych. Zasilana jest przez 4 baterie AA i może pracować nawet przez 82 dni.