Drukuj
Produkt w
archiwum
Był w sprzedaży
do: września 2011
Cechy:
- adapter dla dołączania obiektywów Cztery Trzecie do mocowania Mikro Cztery Trzecie
Adapter dla dołączania obiektywów Cztery Trzecie do mocowania Mikro Cztery Trzecie.
Dzięki adapterowi MMF-1 można dołączać obiektywy Cztery Trzecie do wyjątkowo małego mocowania Mikro Cztery Trzecie. W ten sposób szeroka gama optyki Cztery Trzecie może współpracować z korpusami Mikro Cztery Trzecie natomiast sam adapter waży zaledwie 83g.
Uwaga: Jeśli stosowany jest obiektyw ZUIKO DIGITAL, który nie jest kompatybilny z szybkim AF opartym na detekcji kontrastu, to zalecane jest fotografowanie w trybie "S-AF+AF", a w razie potrzeby dostosowanie ustawień.
| Gwarancja: |
12 miesięcy |
| Zestaw
zawiera: |
adapter |
Produkty podobne
do: Olympus MMF-1 adapter Mikro Cztery Trzecie
Tulejki, pierścienie - do lustrzanek Olympus:
Adapter do konwerterów optycznych CLA-12 umożliwia dołączenie do cyfrowego aparatu fotograficznego telekonwertera TCON-17.
Dekoracyjny pierścień do obiektywów systemu PEN nadaje mu unikalny wygląd. Zestaw zawiera 3 tego rodzaju pierścienie ozdobne w kolorach czarnym, srebrnym i białym.
Pierścień pośredni przeznaczony do lustrzanek cyfrowych Olympus, podwajający powiększenie, odporny na zachlapania.
Adapter pozwalający na podłączanie obiektywów OM do mocowania 4/3.
Adapter dla dołączania obiektywów OM do mocowania Cztery Trzecie.
Ten produkt nie
posiada jeszcze żadnych opinii.
Napisz własną
opinię
Dodaj opinię
o: Olympus MMF-1 adapter Mikro Cztery Trzecie
Zastrzegamy
sobie prawo do usunięcia opinii zawierających:
- przekazy
reklamowe
- linki do innych
stron
- wulgarne słowa i
treści obraźliwe
- treści mogące
naruszać obowiązujące w Polsce prawo
Mimo dołożenia
wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości
prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem. Ceny podawane na stronie są cenami brutto (z podatkiem VAT). Podawany przewidywany czas
realizacji zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.