Drukuj
Produkt w
archiwum
Był w sprzedaży
do: maja 2011
Cechy:
- liczba przewodnia 20 przy ISO 100
- pomiar TTL
- redukcja efektu czerwonych oczu, wolna prędkość synchronizacji
Akcesoria podwodne:
Akumulatory:
Ładowarki:
Specjalnie skonstruowana dla współpracy z cyfrowymi aparatami fotograficznymi CAMEDIA, ta zewnętrzna lampa błyskowa łączy w wyjątkowo kompaktowej i stylowej formie odpowiednią siłę błysku i wszechstronne tryby działania. Dzięki dużej liczbie przewodniej 20 (po zastosowaniu nasadki 14 przy szerokim kącie), lampa FL-20 efektywnie doświetla fotografowane motywy.
Błysk może oświetlić powierzchnię do 8 m.
Lampa pracuje w trybie TTL (czyli pomiar światła odbywa się przez obiektyw aparatu), automatycznym oraz manualnym.
Kąt błysku wynosi 35 mm, a po zastosowaniu specjalnej nasadki 24 mm. Pozwala to tak skupić światło, aby fotografowany obiekt był najlepiej oświetlony. Przy szerokim kącie lampa będzie obejmowała swoim błyskiem obszar odpowiadający obiektywowi 24 mm (trzeba zamontować specjalny dyfuzor).
Użytkownicy aparatów Olympus mogą dodatkowo kontrolować siłę błysku w krokach co 1/8 EV oraz używać funkcji redukcji efektu czerwonych oczu i synchronizacji z długim czasem migawki.
Lampa zasilana jest na popularne akumulatory AA, znane pod potocznie używaną nazwą "paluszki".
| Liczba przewodnia: |
20 dla ISO 100
|
| Zasięg błysku: |
lampa pokryje pole widzenia obiektywu 35 mm (z nasadką szerokokątną 24 mm)
|
| Funkcje błysku: |
TTL
|
| Tryby błysku: |
TTL auto, auto, manualny
|
| Funkcje dodatkowe: |
redukcja efektu czerwonych oczu, synchronizacja z długimi czasami naświetlania
|
| Obracany reflektor: |
brak
|
| Uchylny reflektor: |
brak
|
| Zasilanie: |
2x AA
|
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm]: |
56x96x28
|
| Waga [g]: |
74
|
| Gwarancja: |
24 miesiące |
| Zestaw
zawiera: |
lampa błyskowa |
Produkty podobne
do: Olympus FL-20
Lampy błyskowe - Olympus Olympus:
Lampa błyskowa zaprojektowana z myślą o aparatach systemu Mikro Cztery Trzecie. Jej stylowa konstrukcja oraz eleganckie metalowe wykończenie doskonale pasuje do aparatu Olympus E-P1.
Nowy model lamp błyskowej zaprojektowanej z myślą o aparatach systemu Mikro Cztery Trzecie. Jej stylowa, kompaktowa konstrukcja oraz eleganckie metalowe wykończenie doskonale komponuje się z aparatami Olympus z serii PEN.
Bezprzewodowa lampa błyskowa, współpracująca z profesjonalną lustrzanką cyfrową Olympus E-3. Kontrola ustawień odbywa się bezpośrednio z ekranu LCD aparatu.
Bezprzewodowa lampa błyskowa, współpracująca z profesjonalną lustrzanką cyfrową Olympus E-3. Kontrola ustawień odbywa się bezpośrednio z ekranu LCD aparatu.
Lampa Olympus, która posiada dodatkowo wbudowaną lampę LED pomocną w trudnych sytuacjach oświetleniowych, zarówno przy fotografowaniu, jak i filmowaniu. Model zaopatrzono w funkcję bezprzewodowego błysku. Umożliwia to w trybie sterowania (Commander) na obsługę do czterech kanałów i grup lamp i stworzenie wszechstronnej aranżacji oświetleniowej dla fotografowanej sceny. Posiada możliwość nachylania głowicy lampy do 90 stopni, obracania jej na boki do 180 stopni, a także o panelu dyfuzora dla zmiękczania światła błyskowego.
Ten produkt nie
posiada jeszcze żadnych opinii.
Napisz własną
opinię
Dodaj opinię
o: Olympus FL-20
Zastrzegamy
sobie prawo do usunięcia opinii zawierających:
- przekazy
reklamowe
- linki do innych
stron
- wulgarne słowa i
treści obraźliwe
- treści mogące
naruszać obowiązujące w Polsce prawo
Mimo dołożenia
wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości
prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem. Ceny podawane na stronie są cenami brutto (z podatkiem VAT). Podawany przewidywany czas
realizacji zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.