Drukuj
Jeszcze nie ma żadnych
filmów związanych z tym produktem.
Uprząż z pewnością docenią fotograficy trudniący się reporterką, oraz osoby potrzebującego lekkiego systemu nie krępującego ruchów. Produkt idealnie współgra wraz z pasami Light Utility Belt oraz Deluxe Technical Belt.
| Gwarancja: |
wieczysta |
| Zestaw zawiera: |
uprząż |
Produkty podobne do: Lowepro S&F Technical Harness uprząż
Akcesoria drobne - paski w cenie ± 10%:
Pasek przeznaczony do aparatu Canon PowerShot D10, pozwala na noszenie aparatu na szyli lub przez ramię. Pasek został wyposażony w unikatowe zatrzaski blokujące, dzięki czemu aparat pozostanie na swoim miejscu nawet podczas nurkowania czy jazdy na nartach.
Profesjonalny pasek reporterski pro, przeznaczony do użytku z jednym body. Wyprofilowany naramiennik umożliwia zamienne korzystanie z dowolnego ramienia lewego lub prawego. Do produkcji spodniej części naramiennika użyto wysokiej jakości neoprenu, odpornego na ścieranie oraz duże odciążenia wagowe. Pasek posiada płaską kieszeń na akcesoria oraz klamrę regulującą długość taśmy nośnej aparatu z tyłu naramiennika. W razie potrzeby istnieje możliwość całkowitego odpięcia paska poprzez zabezpieczenie trzecim przyciskiem.
Profesjonalny pasek reporterski pro s, przeznaczony do użytku z jednym body. Uniwersalny kształt naramiennika umożliwia zamienne korzystanie z dowolnego ramienia lewego lub prawego. Do produkcji paska użyto wysokiej jakości neoprenu, odpornego na ścieranie oraz duże odciążenia wagowe. W przedniej części naramiennika znajduje się regulator długości paska, który ułatwia regulację jego długości. Pasek posiada płaską kieszeń na dodatkowe akcesoria takie jak karty pamięci czy akumulator. W zestawie znajduje się dodatkowe zabezpieczenie -casco v.1.
B-grip to nowy system noszenia aparatu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantuje komfort, bezpieczeństwo oraz szybki dostęp do Twojego aparatu. Dzięki idealnemu przyleganiu do ciała zapewnia dużą swobodę ruchu.
Profesjonalny pasek reporterski typu swing neo s, przeznaczony do użytku z jednym body, jest zamiennikiem paska systemowego. Specjalnie wyprofilowany by poprawić komfort użytkowania i odciążyć kark od ciężaru sprzętu. Prawa strona pada została wykończona z miękkiego materiału, lewa strona zaś posiada moletkę zapobiegającą ślizganiu się paska. Do produkcji pada użyto wysokiej jakości neoprenu, odpornego na ścieranie oraz duże odciążenia wagowe. Pasek umożliwia szybkie wypięcie i zamianę naramiennika. W zestawie znajduje się dodatkowa taśma zabezpieczająca aparat oraz komplet dedykowanych do noszenia aparatów zapięć.
Akcesoria drobne - paski Lowepro:
Szelki Backpack Harness są przeznaczone do użycia z profesjonalnymi i standardowymi torbami Lowepro. Dzięki nim przekształcimy nawet wypakowaną torbę w wygodny plecak.
Praktyczny, stabilizujący pas biodrowy do toreb Lowepro.
149
zł
Lekki pas biodrowy służący do zamocowania od 3 do 6 dodatków w systemie SlipLock. Występujący w rozmiarach L/XL.
Solidny wytrzymały pas biodrowy z możliwością zamocowania od 3 do 8 dodatków w systemie SlipLock. Dostępny w rozmiarach L/XL.
Lekki pas biodrowy, który przyda Ci się w najróżniejszych sytuacjach. Konstrukcja pozwala zamontować nawet 10 dodatkowych modułów w systemie SlipLock.
Ten produkt nie posiada
jeszcze żadnych opinii.
Napisz własną opinię
Dodaj opinię o: Lowepro S&F Technical Harness uprząż
Zastrzegamy sobie prawo do
usunięcia opinii zawierających:
- przekazy reklamowe
- linki do innych stron
- wulgarne słowa i treści
obraźliwe
- treści mogące naruszać
obowiązujące w Polsce prawo
Ci, którzy kupili ten
produkt, często kupowali także:
Zestawy i akcesoria |
Opis |
Parametry techniczne |
Produkty podobne |
Opinie klientów (0) |
Filmy (0)
Mimo dołożenia wszelkich
starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy
przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem. Ceny podawane na stronie są cenami brutto (z podatkiem VAT). Podawany przewidywany czas realizacji
zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgłoś błąd