Drukuj
Jeszcze nie ma żadnych
filmów związanych z tym produktem.
Konwerter Kenko Teleplus 2x Pro300 DGX podwaja ogniskową obiektywu i jest zalecany do obiektywów o ogniskowej powyżej 100mm, gdyż wtedy jego zastosowanie przynosi najlepsze efekty.
Poprawia rozdzielczość na rogach obrazu i tam także redukuje winietowanie.
Praca autofocusa jest prawidłowa dla obiektywów z max. przesłoną f/4.0 i jaśniejszych. W pozostałych przypadkach konieczne jest ręczne ustawienie ostrości.
Dane techniczne:
- powiększenie: 2x
- głębia ostrości: 50% samego obiektywu
- konstrukcja: 7 elementów / 4 grupy soczewek
- waga: 184g
| Rodzaj: |
telekonwerter
|
Współczynnik [x]: |
2
|
Średnica mocowania [mm]: |
nie dotyczy
|
Konstrukcja: |
7 elementów w 4 grupach
|
Typ mocowania: |
Nikon
|
| Gwarancja: |
24 miesiące |
| Zestaw zawiera: |
telekonwerter |
Produkty podobne do: Telekonwerter Kenko EF 2x Pro300 DGX Nikon
Konwertery - tele w cenie ± 10%:
1.4-krotny telekonwerter przeznaczony do cyfrowych lustrzanek Olympus, zwiększający możliwości teleobiektywu. Odporny na zachlapania.
Konwertery - tele Kenko:
Konwerter ten zwiększa ogniskową obiektywu 1.4x czyli korzystając np. z obiektywu o ogniskowej 200m otrzymujemy 280mm. W ten sposób, znacznie ograniczając koszty, możemy wykonywać zdjęcia niedostepne wcześniej bez teleobiektywu o dużej ogniskowej.
Konwerter ten zwiększa ogniskową obiektywu 1.4x czyli korzystając np. z obiektywu o ogniskowej 200m otrzymujemy 280mm. W ten sposób, znacznie ograniczając koszty, możemy wykonywać zdjęcia niedostępne wcześniej bez teleobiektywu o dużej ogniskowej.
Konwerter ten zwiększa ogniskową obiektywu 1,5x czyli korzystając np. z obiektywu o ogniskowej 300m otrzymujemy 450mm. W ten sposób, znacznie ograniczając koszty, możemy wykonywać zdjęcia niedostępne wcześniej bez teleobiektywu o dużej ogniskowej.
Konwerter Kenko Teleplus 2x Pro300 DGX podwaja ogniskową obiektywu i jest zalecany do obiektywów o ogniskowej powyżej 100mm, gdyż wtedy jego zastosowanie przynosi najlepsze efekty.
Telekonwerter o współczynniku 2x przeznaczony na obiektywy o średnicy mocowania 52mm.
Ten produkt nie posiada
jeszcze żadnych opinii.
Napisz własną opinię
Dodaj opinię o: Kenko EF 2x Pro300 DGX Nikon
Zastrzegamy sobie prawo do
usunięcia opinii zawierających:
- przekazy reklamowe
- linki do innych stron
- wulgarne słowa i treści
obraźliwe
- treści mogące naruszać
obowiązujące w Polsce prawo
Ci, którzy kupili ten
produkt, często kupowali także:
Zestawy i akcesoria |
Opis |
Parametry techniczne |
Produkty podobne |
Opinie klientów (0) |
Filmy (0)
Mimo dołożenia wszelkich
starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy
przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem. Ceny podawane na stronie są cenami brutto (z podatkiem VAT). Podawany przewidywany czas realizacji
zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgłoś błąd