Liczba produktów: 2
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rozdzielczość [mln]: 20
  • Typ matrycy: CCD
  • Zoom optyczny: 12 x
  • Stabilizacja tak/nie: cyfrowa
  • Rozmiar LCD [cale]: 2.7
Rodzinny aparat, który pozwala na błyskawiczne bezprzewodowe dzielenie się wykonanymi zdjęciami. Jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze, a 26 programów tematycznych daje pewność, że sprzęt dobrze dopasuje się do sytuacji. Dodatkowo Z212 nagrywa filmy w jakości HD. Jest to idealny aparat dla całej rodziny!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rozdzielczość [mln]: 20
  • Typ matrycy: CCD
  • Zoom optyczny: 4
  • Stabilizacja tak/nie: optyczna
  • Rozmiar LCD [cale]: 2.7
Mały i lekki wodoszczelny aparat kompaktowy, po prostu idealny partner w podróży. Mimo niewielkich wymiarów, udało się umieścić w jego obudowie obiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym i matrycę o rozdzielczości aż 20 megapikseli, pozwalającą zarejestrować na pięknych zdjęciach wakacyjne wspomnienia.

Najczęściej kupowane

Aparaty cyfrowe Praktica z powodzeniem można polecić zaawansowanym hobbystom, którzy doceniają przede wszystkim funkcjonalność i łatwość użytkowania oferowanego im sprzętu. Premierowe modele producenta spełniają wymienione kryteria, stając się doskonałą alternatywą dla amatorów, poszukujących aparatu na każdą okazję.

Praktica Luxmedia 16-Z12S charakteryzuje się wysokimi parametrami użytkowymi. Sprzęt został wyposażony w matrycę o rozdzielczości 16 megapikseli oraz 12-krotny zoom optyczny, co pozwala wykonywać zdjęcia z różnych odległości. 16-Z12S posiada także innowacyjny system stabilizacji obrazu i oferuje użytkownikowi pracę w zakresach czułości ISO od 100-1600. Nowoczesny aparat doskonale radzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych i można nim nagrywać filmy w jakości HD.

Bardziej zaawansowanym użytkownikom polecamy model 16-Z26S, wyróżniający się aż 26-krotnym zoomem optycznym oraz 10-cio krotnym zoomem cyfrowym. Aparat fotograficzny Praktica został wyposażony w matrycę typu CCD o rozdzielczości 16 megapikseli oraz kolorowy monitor o przekątnej 3 cali. Za wykonywanie wysokiej jakości zdjęć z różnych odległości odpowiada uniwersalny obiektyw, wspomagany dodatkowo funkcją stabilizacji obrazu, która gwarantuje ostre i nieporuszone ujęcia.

Kolejnym z serii jest aparat cyfrowy Praktica 16-Z24S, czyli uniwersalny kompakt z 24-krotnym zoomem optycznym. Sprzęt został wyposażony w światłoczułą matrycę, 3 calowy wyświetlacz TFT oraz obiektyw o ogniskowej 25-600mm. Dzięki temu idealnie sprawdza się, zarówno w trakcie rozmaitych eskapad jak i rodzinnych uroczystości. Aparat posiada dodatkowo wiele kreatywnych funkcji, jak: redukcja czerwonych oczu czy wykrywanie twarzy.

Praktica Luxmedia 16-Z21C to ciekawa propozycja dla miłośników zoomów, zamkniętych w oryginalnych korpusach. Kompakt, oferowany przez producenta posiada 21-krotny zoom optyczny i matrycę o rozdzielczości 16 MP. Pozwala na zapis zdjęć seryjnych z prędkością 10 kl/s, a dzięki systemowi stabilizacji obrazu gwarantuje wysoką jakość obrazów w każdej sytuacji. Model posiada uniwersalny obiektyw oraz funkcję makro, zapewniającą ostre zdjęcia z odległości 1 cm.

Półprofesjonalistom i zaawansowanym hobbystom polecamy Prakticę Luxmedię 18-Z36C – aparat z 36-krotnym zoomem optycznym, dzięki któremu wykonywanie zdjęć z różnych odległości to prawdziwa przyjemność. Model wyposażono w matrycę typu CMOS, optyczny stabilizator obrazu oraz elektroniczny wizjer. Dodatkowo aparat posiada wiele przydatnych funkcji, w tym nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD. Innowacyjna technologia użyta przy produkcji sprzętu sprawia, że można z powodzeniem zestawiać go z zaawansowanymi lustrzankami.

Aparaty Praktica wyróżnia prostota, funkcjonalność i łatwość użytkowania. Polecamy je każdemu, kto poszukuje uniwersalnego i niezawodnego sprzętu na każdą okazję.